Eleganckie tabliczki adresowe z betonu architektonicznego
16528
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16528,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Tabliczki adresowe

Tabliczki adresowe

Twoja tabliczka adresowa może być nowoczesną i elegancką ozdobą ogrodzenia, elewacji lub domu.

 

Projektujemy i tworzymy nowoczesne tabliczki adresowe na indywidualne zamówienia.

Nowoczesne numery na dom, podświetlane i bez podświetlenia, to wyjątkowy design naszych architektów. Pasują one doskonale do ogrodzeń z betonu.

 

Zadbaliśmy o najlepsze materiały oraz technologie gwarantujące długotrwałe użytkowanie Twojej tabliczki z numerem domu, bez względu na warunki atmosferyczne.

Czytelne i estetyczne tabliczki adresowe

Obowiązek umieszczania tabliczek z numerem porządkowym należy do właścicieli nieruchomości zabudowanych. Konieczne jest umieszczenie nazwy ulicy, placu lub osiedla wraz z numerem nieruchomości. Tak przygotowana tabliczka powinna być widoczna dla osób postronnych. Można ją zamontować na ścianie budynku lub na ogrodzeniu. Brak właściwej tabliczki z numerem porządkowym może powodować trudności z dotarciem pod wskazany adres oraz właściciel nieruchomości może ponieść konsekwencje w postaci kary grzywny.

 

Beton architektoniczny daje różnorodne możliwości aranżacyjne. Jest to niezwykle wytrzymały i plastyczny materiał. Tabliczki adresowe wykonane z tego materiału są trwałe i odporne na działanie temperatury, wilgoci. Jednocześnie stanowią ciekawy i industrialny element ogrodzenia. Wykonamy każdy rodzaj tabliczki betonowej, na indywidualne zamówienie Klienta, w określonej kolorystyce i wzorze. Nasze produkty spełniają podstawowe wymogi oraz zapewniają estetykę i wytrzymałość na długie lata. Po wykonaniu tabliczki adresowej, zgodnie z preferencjami Klienta, zabezpieczamy ją odpowiednio do transportu, aby bezpiecznie dojechała do miejsca przeznaczenia. Do każdego produktu podchodzimy z tą sama dbałością.

Realizacje

Specyfikacja tabliczek

  • wysokość bramy wedle uznania Klienta,
  • szerokość bramy 8-10 cm,
  • kolor czarny mat lub antracyt,
  • w skład bramy nie wchodzą mechanizmy elektryczne,
  • brama wykonana z lekkiego stopu aluminium,
  • lakierowanie odbywa się w 3 etapach dla wysokiej jakości i utwardzenia kolor.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się perfekcyjnie wykonaną usługą! ;)