O nas – firma Concrete Beton Architektoniczny
15284
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15284,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

CONCRETE BETON ARCHITEKTONICZNY – o nas

WSPÓŁPRACUJ Z NAJLEPSZYMI!

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów produkujemy elementy z betonu architektonicznego charakteryzujące się doskonałymi parametrami. Dzięki temu płyty, meble i galanteria betonowa sprzyjają tworzeniu rozwiązań zachwycających stylem. Nasze produkty mają odpowiednie atesty PZH i certyfikaty CE. Są wytwarzane zgodnie z przyjętymi i obowiązującymi normami, co sprawia, że można je stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. To produkty odporne na działanie wilgoci, zmiennych warunków atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Elementy wykonane z betonu architektonicznego nie tracą koloru pod wpływem działania promieni słonecznych.

 

Beton Architektoniczny Concrete jest barwiony w masie, więc nie ma obaw o różnice podczas odprysku. Nadaje się on również do cięcia czy nawiercania.

 

Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów. Oferujemy produkty będące odpowiedzią na ich potrzeby. Płyty, meble i galanteria mogą być wykorzystywane w dowolnym wnętrzu oraz na powierzchni otwartej. Pomagamy w doborze struktury, wzoru i wielkości materiału, biorąc pod uwagę preferencje Klientów. Nasze produkty są wykonane w najwyższej jakości, co gwarantuje komfort użytkowania przez długie lata.

Płyty betonowe0%
Koncepcje0%
Nowoczesne ogrodzenia0%
Produkty betonowe0%

Zaangażowanie i profesjonalizm

Podstawą naszej działalności jest produkcja z Betonu Architektonicznego.

Świadczymy również kompleksowe usługi montażowe naszych produktów, a także pomoc oraz informacje naszym klientom.

Współpracujemy ze znakomitymi i profesjonalnymi Architektami, którzy wspierają nas projektami, grafikami, wizualizacjami.

 

Wszystko to dla najlepszej jakości obsługi naszych klientów.

 

Masz dodatkowe pytania? Napisz lub zadzwoń!

Zapraszamy do kontaktu.

    Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się perfekcyjnie wykonaną usługą! ;)