Bramy wjazdowe i furtki betonowe – produkcja na zamówienie
16490
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16490,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Bramy i furtki

brama

Nowoczesność – minimalizm – majestatyczność – to cechy, jakimi można określić nowoczesne bramy i furtki na wymiar.

 

Jeśli chcesz podkreślić wyjątkowy charakter swojego ogrodzenia i wyróżnić się z tłumu zwykłych ogrodzeń, to bramy i furtki Concrete sprawdzą się idealnie. Przygotowujemy takie produkty na indywidualne zamówienie, dopasowując je do parametrów danej nieruchomości. Sprzedajemy furtki w zestawie z ogrodzeniami panelowymi, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom spójne komplety podkreślające charakter budynku.

 

Linia Nowoczesnych bram wjazdowych i furtek wejściowych stworzona została na Indywidualne potrzeby Klientów Premium. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia ustalamy wszystkie szczegóły z inwestorem, dzięki czemu możemy przygotować bramy i furtki w dowolnej wersji – zarówno minimalistycznej, jak i z ciekawymi ozdobnikami.

 

Nowoczesne Bramy i Furtki Concrete to pomysł oraz design, jaki zrodził się we współpracy z Architektem oraz Biurem Krauz Design Architekt.

Bramy i furtki – wytrzymałość i estetyczny wygląd

Nasze bramy i furtki betonowe są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Barwimy je w masie, dzięki czemu w razie ewentualnego uszkodzenia mechanicznego wciąż zachowują jednolity kolor. To świetny wybór do nowoczesnych nieruchomości, w których stawia się na prostotę i unikatowy design. Przygotowujemy bramy i furtki zarówno w podstawowej wersji, jak i malowanej. Możemy zabarwić bramy i furtki na dowolny kolor, zgodnie z oczekiwaniami naszego klienta.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Krakowa i okolic.

 

Brama Wjazdowa- Palisada Vision

Nowoczesna Brama Wjazdowa Palisada Vision – to wyjątkowa brama Firmy Concrete stworzona specjalnie dla Klientów Klasy Premium, którzy cenią sobie wysoką jakość, nowoczesność oraz wyjątkowy design.

Brama wjazdowa może zostać wykonana w formie dwu-skrzydłowej lub jako jedno skrzydło przesuwne.

Brama Wjazdowa Palisada Vision zachwyca swoją estetyką i nada wyjątkowego wyglądu każdemu ogrodzeniu oraz całej posesji.

Specyfikacja bramy

– wysokość Bramy wedle uznania Klienta
– szerokość Bramy 8-10cm
– kolor Czarny Mat lub Antarcyt
– w skład Bramy nie wchodzą mechanizmy elektryczne
– Brama wykonana z lekkiego stopu Aluminium
– Lakierowanie odbywa się w 3-ch etapach dla wysokiej jakości i utwardzenia koloru.

Furtka Wejściowa – Palisada Vision

Nowoczesna Furtka Wejściowa Palisada Vision – to wyjątkowa Furtka na wymiar Firmy Concrete stworzona, aby wypełnić w całość nowoczesne ogrodzenie.

Furtka Wejściowa wykonana z lekkiego Aluminium jako jedno skrzydło otwierane na zawiasach.

Nowoczesna Furtka Wejściowa Palisada Vision nada wyjątkowego wyglądu każdemu ogrodzeniu.

Brama Wjazdowa – Corten Blok

Nowoczesna Brama Wjazdowa Corten Blok – to kolejny wyjątkowy produkt Firmy Concrete stworzony specjalnie dla Klientów, którzy cenią sobie komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo przed wścibskim wzrokiem przechodnia.

Brama Wjazdowa Corten Blok to wyjątkowy design, nowoczesność oraz wysoka jakość. Brama Wjazdowa może zostać wykonana w formie dwu-skrzydłowej lub jako jedno skrzydło przesuwne.

Brama Wjazdowa Corten Blok nada wyjątkowego wyglądu każdemu nowoczesnemu ogrodzeniu oraz całej posesji.

Specyfikacja bramy

– wysokość Bramy wedle uznania Klienta
– szerokość Bramy 8-10cm
– kolor Corten / Rdza
– Brama wykonana z lekkiego stopu Aluminium
– Brama pokryta jest blachą Corten, która koroduje w warunkach atmosfer. do prawidłowego wyglądu oryginalnej Rdzy.
– Brama jako jedno skrzydło przesuwa się na zębatce
– w skład Bramy nie wchodzi mechanizm elektryczny

Furtka Wejściowa – Corten Blok

Nowoczesna Furtka Wejściowa Corten Blok – to wyjątkowy produkt Firmy Concrete stworzony, aby wypełnić w całość nowoczesne ogrodzenie.

Furtka Wejściowa wykonana z lekkiego Aluminium pokryta blachą Corten. Furtka jedno-skrzydłowa otwierana jest na zawiasach.

Rączka Furty wejściowej Corten Blok wykonana jest z Aluminium w wersji szczotkowanej.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się perfekcyjnie wykonaną usługą! ;)