Ogrodzenia Monolitic betonowe – ekskluzywne i wytrzymałe
16348
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16348,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Ogrodzenia Monolitic betonowe – ekskluzywne i wytrzymałe

Nowoczesne ogrodzenia Monolithic

Nowoczesne ogrodzenia betonowe Monolitic wykonane są na konstrukcji ocynkowanej lub stalowej pokrytej farbą malowaną proszkowo. Tak zbudowane ogrodzenie daje gwarancję jakości na wiele lat. Beton jest bardzo trwałym materiałem, co sprawia, że ogrodzenia betonowe Monolitic są solidne i odporniejsze na uszkodzenia niż ich inne rodzaje. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji i odpornemu materiałowi produkty te mogą służyć przez wiele lat bez potrzeby częstej konserwacji czy wymiany, co przynosi oszczędność czasu i kosztów utrzymania.

 

To doskonały wybór dla osób, które chcą się cieszyć nie tylko prywatnością, ale i bezpieczeństwem na własnej posesji. Ze względu na swoją masę i solidność, ogrodzenia betonowe Monolitic stanowią skuteczną barierę chroniącą przed nieproszonymi gośćmi. Materiał, z którego zostały wykonane jest również odporny na działanie różnych warunków atmosferycznych. Nie straszny mu deszcz, śnieg, mróz oraz promieniowanie UV. To sprawia, że ogrodzenia, które produkujemy są odpowiednie do stosowania na zewnątrz przez cały rok.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo różne wzory oraz sposoby wykończenia, które pozwalają dopasować ogrodzenie betonowe Monolitic do stylu architektonicznego otoczenia. Dzięki temu w łatwy sposób możecie dodać estetyki i wartości swojej nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia wybranych produktów.

 

Ogrodzenie można aranżować, dodając podświetlenie, oznaczenie ulicy oraz numeru, domofon itp.

 

Produkcja ogrodzenia odbywa się ręcznie w naszej fabryce i trafia bezpośrednio do Klienta bez pośredników.

 

Nowoczesne ogrodzenia Concrete to produkt nr. 1 w Polsce. Z naszej oferty korzystają przede wszystkim klienci z Krakowa.

Ogrodzenia Monolitic na zamówienie

 

Chcą Państwo stworzyć spójne aranżacyjnie otoczenie domu lub firmy? Z nami to możliwe. Przygotowujemy nowoczesne ogrodzenia betonowe na zamówienie. Dopasowujemy je do stylistyki i parametrów danej nieruchomości. Wspólnie z klientem dobieramy szerokość, wysokość oraz odcień betonu. Nie zapominamy także o ewentualnych ozdobnikach. Materiał ten pozwala na formowanie dowolnych kształtów, dlatego powstają z niego nie tylko proste ogrodzenia z betonu w stylu nowoczesnym, lecz także konstrukcje nieco bardziej ozdobne. Sprzedajemy też ogrodzenia betonowe malowane, w innym kolorze niż odcienie szarości.

 

Ogrodzenia panelowe

 

Produkujemy ogrodzenia panelowe, które można zamontować na posesji nawet w ciągu jednego dnia. To gotowe, duże elementy przywożone bezpośrednio na działkę należącą do klienta. Nasze ogrodzenia z betonu architektonicznego w formie prefabrykatów ułatwiają załadunek, rozładunek i montaż. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie właścicielom posesji zależy na estetycznych, a zarazem innowacyjnych produktach. Ogrodzenia betonowe są tanie, estetyczne i bardzo trwałe.

Ogrodzenia Betonowe Monolitic 160

Nowoczesność – Majestatyczność – to cechy jakimi można określić Nowoczesne Ogrodzenia Betonowe wersja Monolitic 160!

 

Prosty i szybki montaż to kolejna cecha naszego ogrodzenia.

 

Jeśli chcą Państwo podkreślić ekskluzywny charakter swojego ogrodzenia i wyróżnić się z tłumu zwykłych ogrodzeń to nowoczesne ogrodzenie Monolitic jest dla Was Idealnym rozwiązaniem.

Cechy:

  • wysokość ogrodzenia min. 160 cm,
  • szerokość ogrodzenia ok. 10 cm (pomiędzy płytami jest wolna przestrzeń na instalację elektryczną),
  • kolor czarny mat lub antracyt,
  • ogrodzenie, tj. płyty betonowe, są zaimpregnowane przeciw warunkom atmosferycznym,
  • w skład ogrodzeń nie wchodzą bramy i furtki.

Ogrodzenia Betonowe Monolitic 200

Nowoczesne ogrodzenie betonowe wykonane z płyt betonowych w wersji Monolitic 200.

 

Podbudowa fundamentowa + szkielet konstrukcji stalowej pokrytej ocynkiem i czarną farbą to II rodzaj nowoczesnego ogrodzenia. Płyty zawieszane metodą klejenia, dodatkowo ogrodzenie ma przerwę o szerokości 10 cm.

 

Całe ogrodzenie z płyt w wersji Monolitic 200 zostało zaimpregnowane impregnatem hydrofobowym.

Cechy:

  • wysokość ogrodzenia 2 m,
  • szerokość ogrodzenia ok. 10 cm (pomiędzy płytami jest wolna przestrzeń na instalację elektryczną),
  • ogrodzenie ma dodatkową przerwę między płytami równą 10 cm,
  • ogrodzenie jest zaimpregnowane przeciw niesprzyjającym warunkom atmosferycznym,
  • w skład ogrodzeń nie wchodzą bramy i furtki.

Ogrodzenia z betonu

Nowoczesne ogrodzenia z betonu wykonane z płyt o wymiarach 100 cm x 50 cm x 2 cm.

 

Podbudowa fundamentowa + szkielet z bloczka betonowego to standardowy rodzaj ogrodzenia. Płyty zawieszane metodą klejenia oraz dodatkowo kotwione śrubami.

 

Całe ogrodzenie zostało zaimpregnowane impregnatem hydrofobowym.

Ogrodzenia z betonu architektonicznego w Krakowie

Od kilkunastu lat ogrodzenia z betonu architektonicznego w Krakowie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Są one odporne na działanie czynników atmosferycznych. Na wysoką jakość wpływa też solidność wykonanych elementów, ich funkcjonalność, estetyka, minimalizm i bogaty wybór wzorów. Zaletą jest to, że taki rodzaj ogrodzenia można pomalować na dowolny kolor. Ogrodzenia betonowe malowane to wizytówka wielu posesji.

 

Ogrodzenia panelowe to innowacyjny system, składający się z elementów o prostym kształcie, który idealnie współgra z nowoczesną architekturą budynków. Panele dają szerokie możliwości zastosowań oraz umożliwiają odgrodzenie terenu od sąsiednich budynków.

 

Nasze ogrodzenia z betonu architektonicznego charakteryzują się dużą odpornością na zmienne temperatury oraz działanie zanieczyszczonego powietrza. Wszystkie elementy wykonujemy z naturalnych materiałów, stosując ekologiczne technologie wytwarzania. Oferujemy produkty o nieregularnej powierzchni oraz nowoczesne ogrodzenie betonowe o jednolitej strukturze. Konstrukcje te są trwałe, solidne i ciężkie, co sprawia, że nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Nasze produkty doskonale sprawdzą się też jako element dekoracyjny.

Informacje dodatkowe

Współpracujemy z profesjonalnymi firmami oraz architektami, którzy wspierają nas projektami, grafikami, wizualizacjami.

Wszystko to dla najlepszej jakości obsługi naszych klientów.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się perfekcyjnie wykonaną usługą! ;)