Nowoczesne ogrodzenia betonowe – ogrodzenia panelowe
16348
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16348,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Nowoczesne ogrodzenia Monolithic

Nowoczesne ogrodzenia Monolithic

Nowoczesne ogrodzenia betonowe Monolithic wykonane są na konstrukcji ocynkowanej lub stalowej pokrytej farbą malowaną proszkowo. Tak zbudowane ogrodzenie daje gwarancję jakości na wiele lat!

 

Ogrodzenie można aranżować, dodając podświetlenie, oznaczenie ulicy oraz numeru, domofon itp.

 

Produkcja ogrodzenia odbywa się ręcznie w naszej fabryce i trafia bezpośrednio do Klienta bez pośredników.

 

Nowoczesne ogrodzenia Concrete to produkt nr. 1 w Polsce. Z naszej oferty korzystają przede wszystkim klienci z Krakowa.

Ogrodzenia Betonowe Monolithic 160

Nowoczesność – Majestatyczność – to cechy jakimi można określić Nowoczesne Ogrodzenia Betonowe wersja Monolithic 160!

Prosty i szybki montaż to kolejna cecha naszego ogrodzenia.

Jeśli chcesz podkreślić ekskluzywny charakter swojego ogrodzenia i wyróżnić się z tłumu zwykłych ogrodzeń to Nowoczesne Ogrodzenie Betonowe Monolithic jest idealne.

Nowoczesne ogrodzenia betonowe na zamówienie

 

Przygotowujemy nowoczesne ogrodzenia betonowe na zamówienie. Dopasowujemy je do stylistyki i parametrów danej nieruchomości. Wspólnie z klientem dobieramy szerokość, wysokość oraz odcień betonu. Nie zapominamy także o ewentualnych ozdobnikach. Materiał ten pozwala na formowanie dowolnych kształtów, dlatego powstają z niego nie tylko proste ogrodzenia z betonu w stylu nowoczesnym, lecz także konstrukcje nieco bardziej ozdobne. Sprzedajemy też ogrodzenia betonowe malowane, w innym kolorze niż odcienie szarości.

 

Ogrodzenia panelowe

 

Produkujemy ogrodzenia panelowe, które można zamontować na posesji nawet w ciągu jednego dnia. To gotowe, duże elementy przywożone bezpośrednio na działkę należącą do klienta. Nasze ogrodzenia z betonu architektonicznego w formie prefabrykatów ułatwiają załadunek, rozładunek i montaż. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie właścicielom posesji zależy na estetycznych, a zarazem innowacyjnych produktach. Ogrodzenia betonowe są tanie, estetyczne i bardzo trwałe.

Cechy:

  • wysokość ogrodzenia min. 160 cm,
  • szerokość ogrodzenia ok. 10 cm (pomiędzy płytami jest wolna przestrzeń na instalację elektryczną),
  • kolor czarny mat lub antracyt,
  • ogrodzenie, tj. płyty betonowe, są zaimpregnowane przeciw warunkom atmosferycznym,
  • w skład ogrodzeń nie wchodzą bramy i furtki.

Ogrodzenia Betonowe Monolithic 200

Nowoczesne ogrodzenie betonowe wykonane z płyt betonowych w wersji Monolithic 200.

Podbudowa fundamentowa + szkielet konstrukcji stalowej pokrytej ocynkiem i czarną farbą to II rodzaj nowoczesnego ogrodzenia. Płyty zawieszane metodą klejenia, dodatkowo ogrodzenie ma przerwę o szerokości 10 cm.

Całe ogrodzenie z płyt betonowych zostało zaimpregnowane impregnatem hydrofobowym.

Cechy:

  • wysokość ogrodzenia 2 m,
  • szerokość ogrodzenia ok. 10 cm (pomiędzy płytami jest wolna przestrzeń na instalację elektryczną),
  • ogrodzenie ma dodatkową przerwę między płytami równą 10 cm,
  • ogrodzenie jest zaimpregnowane przeciw niesprzyjającym warunkom atmosferycznym,
  • w skład ogrodzeń nie wchodzą bramy i furtki.

Ogrodzenia z betonu

Nowoczesne ogrodzenia betonowe wykonane z płyt betonowych o wymiarach 100 cm x 50 cm x 2cm.

Podbudowa fundamentowa + szkielet z bloczka betonowego to standardowy rodzaj ogrodzenia. Płyty zawieszane metodą klejenia oraz dodatkowo kotwione śrubami.

Całe ogrodzenie z płyt betonowych zostało zaimpregnowane impregnatem hydrofobowym.

Ogrodzenia z betonu architektonicznego w Krakowie

Od kilkunastu lat nowoczesne ogrodzenia betonowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Są one odporne na działanie czynników atmosferycznych. Na wysoką jakość wpływa też solidność wykonanych elementów, ich funkcjonalność, estetyka, minimalizm i bogaty wybór wzorów. Zaletą jest to, że taki rodzaj ogrodzenia można pomalować na dowolny kolor. Ogrodzenia betonowe malowane to wizytówka wielu posesji.

 

Ogrodzenia panelowe to innowacyjny system, składający się z elementów o prostym kształcie, który idealnie współgra z nowoczesną architekturą budynków. Panele dają szerokie możliwości zastosowań oraz umożliwiają odgrodzenie terenu od sąsiednich budynków.

 

Nasze ogrodzenia z betonu architektonicznego charakteryzują się dużą odpornością na zmienne temperatury oraz działanie zanieczyszczonego powietrza. Wszystkie elementy wykonujemy z naturalnych materiałów, stosując ekologiczne technologie wytwarzania. Oferujemy produkty o nieregularnej powierzchni oraz nowoczesne ogrodzenie betonowe o jednolitej strukturze. Konstrukcje te są trwałe, solidne i ciężkie, co sprawia, że nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Nasze produkty doskonale sprawdzą się też jako element dekoracyjny.

Informacje dodatkowe

Współpracujemy z profesjonalnymi firmami oraz architektami, którzy wspierają nas projektami, grafikami, wizualizacjami.

Wszystko to dla najlepszej jakości obsługi naszych klientów.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się perfekcyjnie wykonaną usługą! ;)