Sposoby kategoryzacji betonów pod względem ich faktur oraz kolorów
16606
post-template-default,single,single-post,postid-16606,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Podział płyt betonowych ze względu na kolor i fakturę

Płyty betonowe to rozwiązanie, które służy również aranżacji przestrzeni. Wyroby dostępne są w różnych kolorach oraz o różnych fakturach. Dlatego też nie ma najmniejszego problemu, aby tak wykończyć przestrzeń, by była naprawdę ciekawa.

Kolorystyka płyt betonowych

Płyty betonowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w aranżacji nie tylko części zewnętrznych budynków, ale również ich przestrzeni wewnętrznych. Surowy materiał potrafi wnieść niesamowicie wiele do danej przestrzeni i pozwala tchnąć w nią nieco życia. Ważne jest także to, że jest odporny na niskie i wysokie temperatury, rozmaite substancje chemiczne, a przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego sprawdza się w przedpokojach, ale także jadalni czy wspomnianej łazience bądź kuchni. Concrete to firma produkująca płyty betonowe odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, dostarczając im rozmaite propozycje, a wśród nich odcienie bieli, szarości, koloru czarnego, corten czy antracytowego. Nie ma więc znaczenia, w jaki sposób mamy zaaranżowaną przestrzeń, każdą można uzupełnić o ciekawy element. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w całości zaprojektować ją, opierając się interesujące stylizacje.

Faktura płyt betonowych

Płyty betonowe dostępne są nie tylko w rozmaitych kolorach i ich odcieniach, ale różnią się także fakturą. Do wyboru są gładkie, porowate (łagodnie, średnio i mocno), fazowane na brzegach, bazaltowe i typu lava. Faktura wpływa nie tylko na odczucie dotyku, ale przede wszystkim na aspekt wizualny. Wiele więc zależy od tego, jaki efekt planuje się osiągnąć. Wszelkie nierówności, wgłębienia, wybrzuszenia sprzyjają uatrakcyjnieniu wykończenia w tym sensie, że wnoszą do niego pewien element dysharmonii. Warto także zwrócić uwagę na to, w jaki sposób dzięki temu rozchodzi się światło. W momencie, gdy odpowiednio dobierze się sztuczne światło, można naprawdę wiele zdziałać. Natomiast gładkie płyty harmonizują stylizację.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się perfekcyjnie wykonaną usługą! ;)