Jak i dlaczego wykorzystywany jest beton architektoniczny?
16602
post-template-default,single,single-post,postid-16602,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Formy występowania betonu architektonicznego

Beton architektoniczny wykorzystywany zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Stosowany jest przez osoby, które fascynują się stylem industrialnym, ale też poszukujące czegoś niepowtarzalnego.

Beton architektoniczny – zalety

Beton architektoniczny wykorzystywany jest we wnętrzach domów, na zewnątrz budynków i w ogrodach. Ten wyjątkowy materiał coraz bardziej zyskuje na popularności, a wręcz stał się bardzo modny.  Wykańczane są nim elewacje i posadzki. Wytwarzane są również schody, blaty kuchenne. Można go łączyć ze szkłem, z drewnem i metalem. Zastosowanie betonu wydaje się nie mieć końca, ponieważ daje ogrom możliwości projektantom wnętrz.  Nie tylko doskonale się prezentuje, dzięki szerokiej kolorystyce i wzorom, ale jest niezniszczalny.  Do zalet materiału możemy zaliczyć: odporność na ścieranie, zarysowania, spękania, uderzenia oraz czynniki atmosferyczne: mróz, deszcz, wilgoć.

Formy występowania betonu architektonicznego

Beton architektoniczny nadaje się na elewacje ściany, podłogi, sufity, meble i obiekty małej architektury. Sprawdza się w kuchni, salonie i przedpokoju. Uzyskanie efektu jest zależne od metody odlania i dostosowania formy do aranżacji danej przestrzeni. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że materiał może stanowić także dekorację.  Jednak beton architektoniczny wyszedł również na zewnątrz, a firma Concrete tworząc produkty z tego surowca, który jest barwiony w masie, co zapobiega różnicom podczas odprysku. Wytwarza różnego rodzaju płyty, stoliki, blaty betonowe, malowane metodą proszkową, na dowolny kolor np. na czarny mat, połysk lub inne kolory. Przedsiębiorstwo specjalizuje się również w nowoczesnych ogrodzeniach, które podkreślają ekskluzywny charakter posesji. Produkuje również efektowne bramy i furtki.  Wszystkie elementy zabezpieczenia działki są wytwarzane na wymiar i według projektu. To sprawia, że produkty są oryginalne i wpływają na wizualizację posiadłości.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się perfekcyjnie wykonaną usługą! ;)